Hans Fronius
(Sarajewo 1903-1988 Wien) Betitelt "Philipp II.", Lithografie, nummeriert 105/80, signiert und datiert 74, Blattgröße ca. 53 x 76 cm, Wechselrahmen
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.07.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 125,-
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 07.07.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.06. - 07.07.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-